DataLife Engine > --- > Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації


20-12-2017, 15:11. Разместил: admin
Про легалізацію зайнятості, оплату праці та забезпечення виплати мінімальної заробітної плати доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько. Вона проінформувала про рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району, індекс реальної заробітної плати по району, про проведену роз’яснювальну роботу щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, забезпечення виконання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації «тіньової» зайнятості населення.
З третього питання «Про розвиток олімпійських видів спорту у Хмельницькому районі» інформували головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Наталія Бебех та директор ДЮСШ Віталій Олексійчук. Доповідачі розповіли про спортивні секції, які діють в ДЮСШ в 2017/2018 навчальному році і відділення по школах району, зокрема, там культивуються такі олімпійські види спорту як: волейбол, футбол, вільна боротьба, дзюдо та бокс. Також поінформували про досягнення дітей, які відвідують ці секції.
З останнього питання «Про плани роботи районної державної адміністрації на 2018 рік та І квартал 2018 року» виступив заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук.
За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного буде прийнято розпорядження та протокольне рішення.
Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації закликала сільських голів до співпраці, до належної роботи із формування і виконання бюджетів, наголосила на необхідності активізувати роботу щодо підвищення рівня заробітної плати працюючих на місцевих підприємствах, аби забезпечити добробут кожного прибужанина. 
Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації   Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації   Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Вернуться назад