DataLife Engine > --- > Сергій Лабазюк відзвітував у Хмельницькому районі

Сергій Лабазюк відзвітував у Хмельницькому районі


15-08-2017, 09:55. Разместил: admin

Спільно з громадами, розібрали реформи, що вже втілені та що незабаром будуть впроваджені у провідні сфери країни – освітню, медичну та пенсійну.
«Усі ми розуміємо, що наша країна потребує змін. Тому сказати, яка з цих реформ є першочерговою, а яка ні – не можливо. Ми хочемо змін і змін якісних, аби медицина стала кращою, аби пенсії були більшими та аби освіта була на високому рівні. Сьогодні триває обговорення впровадження цих та інших реформ – ми не маємо права бути байдужими, ми з вами повинні вносити свої пропозиції – адже після введення цих змін вплинути на хід буде важко», - зазначив нардеп.
Загалом півторагодинне спілкування з народним депутатом принесло для жителів сіл свої результати. На зустрічах були присутні представники місцевих рад, які спільно з народним депутатом вирішили ряд наболілих проблем. А це проблеми з водою, транспортним сполученням та оформленням деяких документів для жителів сіл.
«Ми дякуємо Сергію Петровичу, що він за нас не забуває і щороку приїздить до нас. Ми вдячні за кошти, які надійшли на нашу громаду, і за які вже проведені роботи  по відновленню вуличного освітлення. Чесно кажучи, жоден народний депутат, який був до Сергія Лабазюка не проводив такої діяльності. Своїми діями, а не словами наш народний депутат  доводить – від дійсно з своїми виборцями, а ми з ним» - зазначили жителі с. Черепівка, Хмельницького району.
«Такими зустрічами я готуюся до наступного парламентського сезону. Черпаю теми для нових законопроектів та постанов. У безпосередньому діалозі вирішуємо і містечкові проблеми. Переконаний, що саме так нам вдасться покращити життя громад. Головне - це що люди не байдужі до проблем свої сіл та долі нашої країни» - додав Сергій Лабазюк.  

Сергій Лабазюк відзвітував у Хмельницькому районі

Вернуться назад