DataLife Engine > --- > Заступник голови районної ради взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Заступник голови районної ради взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації


25-05-2017, 14:07. Разместил: admin

Про завершення комплексу весняно-польових робіт агроформуваннями району у 2017 році доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Островерха. Посадовець проінформував, що агроформування всіх форм власності Хмельницького району мають у землекористуванні 75,9 тис. гектарів ріллі. Планом розвитку агропромислового комплексу району на 2017 рік агропідприємствами передбачається виробити продукції сільського господарства на суму понад 528 млн.грн., що становить 104 % до минулого року, в тому числі 100 % продукції рослинництва та 123 % продукції тваринництва. Валовий збір зернових очікується на рівні 156,8 тис. тонн, при середній врожайності – 58,7 ц/га.
Згідно прогнозу по всіх категоріях господарств району посівна площа сільськогосподарських культур урожаю 2017 року становитиме 73,8 тис.га, в тому числі зернових – 33,2 тис.га (займають 45% в структурі посівних площ), технічних культур становитиме 28,0 тис.га (38%), картопля, овочі і кормові займуть понад – 12,6 тис.га (17%). 
Восени 2016 року господарствами всіх форм власності району закладено потужну базу під урожай нинішнього. Всього було посіяно 17,4 тис.га озимих зернових культур, в тому числі озимої пшениці – 15,2 тис.га, озимого ячменю – 1,7 тис.га, жита – 0,5 тис. га. Крім того озимого ріпаку – 1,2 тис.га. 
По всіх категоріях господарств району завершено посів ярих культур на площі понад 50,9 тис.га., в тому числі ярої пшениці – 887 га (+689 га), ярого ячменю – 3,3 тис.га, вівса – 115 га (+60 га), гороху – 393 га (+215 га), кукурудзи на зерно – 8,1 тис. га (+570 га), цукрових буряків – 3,4 тис.га, соняшнику - 8 тис.га (+ 1,2тис.га), сої – 15,2 тис. га, кукурудза на силос – 649 га, картоплі 5,2 тис.га, овочів – 1033га, обсяги сівби такої соціально-значущої культури, як гречка із попередньо запланованих 724 га на сьогоднішній день успішно посіяно 1343 га (+400 га до минулого року) – ІІ показник серед 20 районів області, інших культур – 3157 га, що включає вику, квасолю, однорічні трави, кормові буряки, ярий ріпак та лікарські культури. 
Про стан реалізації молодіжної політики в Хмельницькому районі інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета. Молодіжна політика у Хмельницькому районі реалізується через позашкільні навчальні заклади Центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацьку спортивну школу і Хмельницьку районну організацію Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», Хмельницький районний центр для сім’ї, дітей та молоді. Доповідач детально розповіла про проведені заходи, спрямовані на формування у молодого покоління національних цінностей. Так, протягом 2016-2017 років відділом освіти, молоді і спорту спільно з навчальними закладами щодо відзначення Дня Соборності учнями був створений живий ланцюг, який символізував духовну єдність людей. З 5 грудня 2016 року в районі проходив тематичний тиждень – «Я громадянин правової держави». Цікавими та інформаційними були зустрічі із студентами юридичного факультету Хмельницького університету управління і права, яка згуртувала учнів та молодь спільною темою: «Інтернет… Як багато в цьому слові…».
Належну увагу приділяють й національно-патріотичному вихованню молоді. В грудні 2016 року відбулося нагородження переможців I етапу обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченого 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера. Лемешко Максим Олександрович, учень 11 класу, керівник волонтерського загону «Спадкоємці Перемоги» Розсошанської ЗОШ I – III ст. отримав «Подяку» за вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності серед ветеранів та молоді Хмельниччини. З нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України на базі міської організації Товариства сприяння обороні України відбулись районні змагання з кульової стрільби серед допризовної молоді. У грудні 2016 року учні Копистинського НВК Швець Максим та Ірина Макорта під керівництвом вчителя Лазар Тетяни Анатоліївни взяли участь у Х ювілейному Всеукраїнському форумі "Формула успіху правової держави очима дітей" з проектом «За що я люблю Україну» і стали переможцями у номінації "Зразковий проект". 
 У листопаді 2016 –2017 року проходив ІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя». Молодь району взяла участь у даному конкурсі. 
Державна молодіжна політика в районі спрямована також на розвиток фізичного потенціалу молоді. 10 вересня 2015 року у День фізичної культури та спорту в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України, під патронатом Федерації легкої атлетики Хмельницької області та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради стартував забіг INTERSPORT UKREINE RUN 2016. Вихованці району посіли І місце у змаганнях. Учні району брали участь в обласних змагань спортивного орієнтування. Команда школярів Ружичанського НВК стала призером забігу на 1000 м з призовим фондом 10 тис. грн.
Також на розгляд членів колегії виносилось питання «Про стан організації архівної справи та діловодства на території Хмельницького району». Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Галина Загородня, доповідаючи з цього питання, розповіла, що на території району функціонує дві архівні установи - архівний сектор райдержадміністрації, де зберігаються документи Національного архівного фонду, та комунальне підприємство «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району», де зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) ліквідованих колгоспів, КСП, СТОВ, підприємств та установ.
Станом на 1 січня 2017 року в архівному секторі Хмельницької райдержадміністрації зберігалось 15251 документ 175 фондів радянського періоду та періоду незалежності. З них - 156 фондів управлінської документації та 19 фондів особового походження знаменитих людей, які народились, працювали, проживають (проживали) в Хмельницькому районі. Протягом 2016 року прийнято 1014 документів управлінської документації від 33 установ, з яких 29 вже передавали свої документи, та чотирьох нових фондів, а саме: Хмельницька районна дирекція кіновідеомережі, Хмельницьке міськрайонне управління юстиції, державне підприємство ДАК «Хліб України «Богданівецький комбінат хлібопродуктів», один фонд особового походження - учасника АТО Ліщинського Богдана Вікторовича, який загинув в зоні бойових дій на Донеччині. 
Комунальним підприємством «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району» прийнято 376 справ від 4-х фондів. Станом на 1 січня 2017 року в Трудовому архіві зберігалось 14871 документ 139 фондів.
До архівного сектора в 2016 році звернулось 1382 особи з запитами соціально-правового характеру, тематичними та генеалогічними. Також надійшло 119 запитів від правоохоронних органів, адвокатів, суду, прокуратури. Тобто загальна кількість запитів 2016 року складає 1501. Комунальним підприємством «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району» виконано 911 запитів щодо призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років.
Наступне питання, що розглянули стосувалось стану реалізації Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», про що інформував заступник голови адміністрації Сергій Янчук інформував. Як було зазначено, з метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації, в Хмельницькій райдержадміністрації затверджено порядок подання запитів та оскарження дій посадових осіб, на веб-сайті створено і діє рубрика «Доступ до публічної інформації», визначені посадові особи відповідальні за роботу із запитами про надання публічної інформації. Протягом 2016 року до райдержадміністрації надійшло 59 запитів про надання публічної інформації (40 – електронною поштою, 19 – іншими засобами (поштою, телефоном, факсом, особисто). Станом на 23.05.2017 року таких запитів надійшло 11, що на 21 запит менше, ніж за відповідний період 2016 року. На всі запити, які надійшли до адміністрації підготовлені відповіді у визначений законом термін. Посадовець відмітив, що потребує покращення робота із наданням доступу до публічної інформації в органах місцевого самоврядування району.
Також Сергій Янчук виступив з питання «Про здійснення виконавчим комітетом Розсошанської сільської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади». Як співдоповідач з цього питання виступив і сільський голова Василь Дячок.

За результатами роботи колегії прийнято розпорядження та протокольні рішення. Також головуючий дав ряд завдань щодо вивчення і вирішення окремих питань. 

Заступник голови районної ради взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Вернуться назад