DataLife Engine > --- > Святкування 30-ї річниці з дня утворення районної організації ветеранів

Святкування 30-ї річниці з дня утворення районної організації ветеранів


15-02-2017, 14:53. Разместил: admin

З вітальним словом звернувся до присутніх голова районної організації ветеранів Віктор Підлісний. Як розповів Віктор Феодосійович, сьогодні ветеранська організація району нараховується 13 950 членів, які складаються із 50 первинних ветеранських організацій, де головами обрані авторитетні ветерани. Зокрема, з них 52 учасника бойових дій ВВВ, 324 УБД інших держав, учасники війни 1 176, діти війни 3 423, ветеранів праці 4 430, ветеранів військової служби та силових структур 395, 2 партизани підпільники із сіл Захарівці та Шпичинці та інших членів організації 3 800. Він також зауважив, що майже при кожній ветеранській організації діють гуртки художньої самодіяльності, 41 волонтерський загін діє при кожній школі. У всіх первинних ветеранських організацій діють волонтерські об’єднання: «Пенсіонер пенсіонеру», «Пенсіонер молоді», «Молодь пенсіонер». Ось уже третій рік ветерани району беруть участь у заготівлі продуктів харчування та фінансової допомоги воїнам-визволителям, які захищають кордони України на Сході. Тож ветерани району намагаються йти в ногу із сьогоднішнім днем, ведуть активний спосіб життя, беруть участь у патріотичному вихованні молодого покоління.
Цього дня прозвучала багато слів вдячності, вітань та побажань міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання. 
З нагоди 30-ї річниці з дня утворення районної організації ветеранів було вручено почесні грамоти, подяки, квіти та подарунки. Також відбувся святковий концерт, де своїми виступами радували присутніх вихованці хореографічного класу районної дитячої музичної школи та працівники районного будинку культури. 


Вернуться назад