DataLife Engine > --- > Відбулася зустріч з керівником проекту “Розвиток громад” Корпусу Миру США в Україні Романом Олексенко

Відбулася зустріч з керівником проекту “Розвиток громад” Корпусу Миру США в Україні Романом Олексенко


8-02-2017, 09:24. Разместил: admin

Відбулася зустріч з керівником  проекту  “Розвиток громад” Корпусу Миру США в Україні  Романом  Олексенко 7 лютого 2017 року відбулася зустріч з керівником  проекту  “Розвиток громад” Корпусу Миру США в Україні  Романом  Олексенко. Участь в зустрічі взяли голова ради Юрій Мельник, керуючий справами виконавчого апарату ради Юрій Гуцалюк, голови та представники об'єднаних територіальних громад.  Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Її було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур.

Під час зустрічі обговорювалось питання можливості залучення волонтера Корпусу Миру, який би працював на благо всього Хмельницького району. 

Волонтери проекту «Розвиток громад» розробляють та проводять тренінги, зустрічі, презентації;  вивчають місцеві потреби; навчають персонал; складають стратегічні плани; сприяють організаційному розвитку; навчають бізнес навичкам: менеджменту, маркетингу, обслуговуванню клієнтів.

 


Вернуться назад