DataLife Engine > --- > Урочистості до Дня працівників освіти

Урочистості до Дня працівників освіти


28-09-2016, 08:00. Разместил: admin

  З нагоди професійного свята освітян району привітав т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, який відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України. Валерій Цезарович побажав учителям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансового достатку і процвітання, а також від імені голови облдержадміністрації відмітив кращих з кращих працівників освітньої ниви. 
  Цього дня вчителів, педагогічні колективи району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди свята було нагороджено почесними грамотами, подяками облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації. 
  Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, що представляли різні навчальні заклади. 

Урочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освітиУрочистості до Дня працівників освіти

Вернуться назад