DataLife Engine > --- > Заступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Заступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації


27-09-2016, 15:39. Разместил: admin

ро стан розвитку фізичної культури і спорту в Хмельницькому районі та про підсумки проведення оздоровчої кампанії «Літо-2016» інформувала Світлана Шеремета - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. В районі створені умови та перспективи в реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту. Навчально-виховний процес та спортивно-масову роботу в районі забезпечують 46 вчителів фізичного виховання. Функціонує дитячо-юнацька спортивна школа. Всі спортивні секції працюють на базі загальноосвітніх шкіл району та розташовані так, щоб більша кількість дітей мала можливість займатися в них. Мережа спортивних секцій включає: футбол (РужичанськийНВК, Олешинська ЗОШ І-ІІ ст., Гвардійський НВК, Марянівська ЗОШ І-ІІ ст., Пархомовецька ЗОШ І-ІІІ ст., Пироговецька ЗОШ І-ІІІ ст., Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.), бокс (Іванковецький НВК, Гвардійський НВК), дзюдо і волейбол (Давидковецька ЗОШ І-ІІІ ст.), вільна боротьба (Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.) та пауерліфтинг (Лісогрінівецька ЗОШ І-ІІІ ст.). В селі Стуфчинці обладнано спортивний зал з вільної боротьби та тренажерний зал. Збудовано площадку 24 х 15 м зі штучним покриттям при Гвардійському НВК, в Давидківцькій ЗОШ обладнано зал для боротьби з дзюдо. Діє 19 спортивних залівпри школах, 43 спортивних майданчики, один стадіон в смт. Чорний Острів, 33 майданчики з тренажерним обладнанням, 20 футбольних полів. 
Протягом оздоровчого періоду 2016 року здійснювались заходи по наданню якісних відпочинкових таоздоровчих послуг. У червні місяці функціонувало 56 груп дошкільного віку в 35 дошкільних навчальних закладах, в яких було оздоровлено 984 дитини. Влітку 2016 року відповідно до мережі оздоровчих та відпочинкових закладів району працювали туристсько-краєзнавчий наметовий табір «Патріот» в с.Стуфчинці (в якому відпочило 246 дітей) та табори з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах Гвардійської територіальної громади (відпочило 180 дітей), в Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ст. та Чорноострівської ОТГ табір з денним перебуванням «Дружболандія» (відпочило 39 дітей). Санаторно-курортним лікуванням було охоплено 55 дітей. Всього було надано послуги відпочинку та оздоровлення – 587 дітям. На підготовку та проведення оздоровчої кампанії «Літо – 2016 року» фактично використано 524,238 тис. грн.За рахунок районної державної адміністрації та ОТГ на оздоровлення та відпочинок використано 397,62 тис.грн. З обласного бюджету використано 126,618 тис.грн. На підготовку та проведення оздоровлення та відпочинку дітей загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької райдержадміністрації було виділено та використано 99,5 грн. Направлено на оздоровлення 13 дітей пільгових категорій у санаторій «Україна» с. Маків Дунаєвецького району.
Важливим й актуальним сьогодні є питання стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року, про що доповіла Анастасія Борболюк - головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва адміністрації. У житловому фонді комунальної власності перебуває 19 багатоповерхових житлових будинків, з них 12 будинків в с-щі Богданівці Копистинської сільської ради (в т.ч. 2 будинки ОСББ) та 7 будинків в с.Райківці Гвардійської сільської ради. Зазначений житловий фонд обслуговується наступними комунальними підприємствами, які надають комунальні послуги населенню:
- КП «Комунальник» «СБ» » (ст.БогданівціКопистинської сільської ради) надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення (381 абонент), утримання будинків і споруд та прибудинкової території, вивезення твердих побутових відходів (обслуговує 10 багатоповерхових будинків, та 2 будинки ОСББ).
- КП «Райковецьке» (с.Райківці) надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території 158 абонентам (обслуговує 7 багатоповерхових будинків).
- ККП «Гвардійське» (с.Гвардійське) надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення 162 абонентам (обслуговує будинки приватного сектору).
До початку опалювального сезону 2016-2017 року підготовлено 100 % житлового фонду комунальної форми власності з оформленням відповідних актів і паспортів готовності на багатоповерхові будинки. Готовність об’єктів соціальної сфери (школи, дитячі садочки, лікарні) складає 100%. Це 42 загальноосвітніх навчальних заклади та 1 НВО, 37 садочків, 2 лікарні та 53 медичних заклади. 
У дорожньо-мостовому господарстві до зими підготовлено 9 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки. Крім того, є можливість залучити ще 24 одиниці техніки, в тому числі 8 одиниць важкої; також підготовлено 240 одиниць шанцевого інструменту, відремонтовано 46,25 тис. кВ.м дорожнього покриття на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної форми власності, заготовлено 858 тон посипочного матеріалу та реагентів, з них 150 тон солі та 708 тон піску, запас яких збільшується кожного тижня. На комунальних підприємствах району функціонують 3 аварійні бригади на посиленому режимі роботи (КП «Комунальник «СБ», ККП «Гвардійське» та КП «Райковецьке»).
Про легалізацію зайнятості та заробітної плати в районі йшлося у виступі начальника управління соціального захисту населення адміністрації Надії Гулько. Станом на 01.09.2016 року за оперативними моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати на підприємствах кола статистичного спостереження району відсутня. За статистичними даними рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району за січень-червень 2016 року становить 3639 грн., що складає 96,9% до середньообласного значення (3754 грн.) та 75,2% до рівня по Україні (4839 грн.). 
За розрахунковими даними рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району у серпні 2016 року становить 4801,6 грн., що на 1355,6 грн. більше порівняно із відповідним періодом минулого року (3446,0 грн.), на 658,8 грн. більше порівняно із січнем 2016 року (4142,8 грн.). Найвищий рівень середньої заробітної плати на підприємствах галузі промисловості – 5754,9 грн., сільського, лісового господарства – 6479,1 грн. ( зокрема у сфері агропромислового комплексу – 4189 грн.).
Індекс реальної заробітної плати по Хмельницькому району у серпні 2016 року до липня 2016 року становить 100,02 % , до серпня 2015 року – 139,3%.
Також було розглянуто питання «Про стан функціонування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у районі та їх роль у формуванні духовності підростаючого покоління», з якого інформувала головний спеціаліст сектору культури адміністрації Оксана Білоус. В районі з функціонує 2 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних заклади , а саме Хмельницька районна та Чорноострівська дитячі музичні школи, в яких діють 6 філій, у яких навчається 410 учнів. Відсоток охоплення дітей навчанням у музичних школах складає 10,6 % від загальної кількості учнівської молоді району. Навчальний процес в школах забезпечують 45 викладачів.
Для підтримки талановитих дітей із соціально-незахищених верств населення,таких як діти- сироти, діти- інваліди , діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, інших категорій у музичних школах району діє система пільг в оплаті за навчання. Кількість учнів пільгової категорії складає 48 осіб. У мистецьких школах району діє понад 25 викладацьких та учнівських колективів, 4 колективи носять почесні звання «Зразковий». Учні постійно виборюють на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, фестивалях, виставках образотворчого мистецтва високі нагороди, щоразу доводячи високий рівень і значний потенціал професійного виконавства. Зокрема у минулому навчальному році учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів здобули 61 перемогу. З них 47 перемог учнів Хмельницької районної музичної школи та 14 перемог Чорноострівської музичної школи.
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук проінформував про здійснення виконавчим комітетом Копистинської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади. З цього ж питання виступив голова Копистинської сільської ради Анатолій Матюхін.
На засіданні колегії було затверджено й план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2016 року.
Підсумовуючи засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський закликав керівників підприємств, установ, організацій, сільських, селищного голів належно підготуватись до проходження нового опалювального сезону.
 

Заступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністраціїЗаступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації

Вернуться назад