DataLife Engine > --- > Привітання заступника голови районної ради до Дня архітектури України

Привітання заступника голови районної ради до Дня архітектури України


1-07-2016, 08:42. Разместил: admin

Привітання заступника голови районної ради до Дня архітектури України  Щиро вітаю архітекторів, проектувальників і всіх причетних до архітектурної діяльності з  Днем архітектури, яке Україна святкує одночасно з усім світом. 
  Професія архітектора – одна з найдревніших, найблагородніших та мирних творчих професій. Недарма споконвіків, високо цінуючи архітекторів, їх величають зодчими, прирівнюючи їхні творіння до застиглої музики. Архітектура відрізняється від інших спрямувань тим, що це – мистецтво, в якому живуть люди. Сьогодні архітектура являє собою особливий вид інтелектуальної та матеріальної діяльності, у створенні якої бере участь більшість працездатного населення планети.
  Хочу побажати сучасним зодчим творчої наснаги, вдалих і сміливих проектів, а головне щоб ваша праця та талан завжди були правильно та справедливо оцінені. Важливо пам'ятати, що архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, а тому нехай усі ваші творчі доробки радують не одне покоління наших з вами нащадків. 
  Здоров'я вам, щастя та успіхів!


Вернуться назад