DataLife Engine > --- > У Малиничах відзначили 20-ту річницю Конституції України

У Малиничах відзначили 20-ту річницю Конституції України


27-06-2016, 09:06. Разместил: admin

У Малиничах відзначили 20-ту річницю Конституції України  28 червня 1996 року відбулась визначна подія у політичному та суспільному житті незалежної демократичної України – було прийнято Конституцію – Основний Закон нашої держави. 

  Тож, 24 червня у селі Малиничі пройшли урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України. Зі святом присутніх привітали: сільський голова Микола Маренок, заступник голови райради Максим Ізбінський заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, , керуючий справами виконавчого апарату райради Юрій Гуцалюк та представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Віктор Тащук. 

  Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх героїв, борців за Україну, за її свободу, тих, хто в різні часи чинив опір її ворогам. Також відбулось покладання квітів до пам’ятного знака воїнам – односельчанам. 

  Творчі виступи всім присутнім подарували кращі солісти районного Будинку культури та дітки молодших класів, дошкільнята. Для юних прибужан було організовано дитячу розважальну програму.


Вернуться назад