DataLife Engine > --- > Ю. Андрійчук: «Децентралізація робиться для того, щоб підняти якість життя людей»

Ю. Андрійчук: «Децентралізація робиться для того, щоб підняти якість життя людей»


24-06-2016, 12:37. Разместил: admin

Ю. Андрійчук: «Децентралізація робиться для того, щоб підняти якість життя людей»Голова Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Юрій Андрійчук вважає, що для подальшого розвитку реформи місцевого самоврядування необхідними умовами є зміни до Конституції України в частині децентралізації та правильне врегулювання земельних та інших соціально-економічних питань.Про це він заявив на зустрічі асоціацій органів місцевого самоврядування з представниками Ради Європи. «Два роки ми знаходимось у напрямку децентралізації. Проте, поки не будуть внесені зміни до Конституції, районний та обласний рівень не матиме змоги ефективно працювати. Якщо ми зупинимось, ми вже не зможемо запустити цей великий механізм знову в дію…», — зазначив він.

«Децентралізація робиться для того, щоб підняти якість життя людей. Тому потрібно думати, як справлятися з тими перешкодами, які сьогодні існують…», — додав Голова Секретаріату.

Також Юрій Андрійчук зазначив, що важливим для розвитку місцевого самоврядування є участь у прийнятті рішень: «Ефективним менеджером, у першу чергу, має стати рівень громади та рівень регіону, щоб інвестор йшов не у міністерства, а до місцевого самоврядування.».

Крім того, Голова Секретаріату акцентував увагу на питаннях медицини та освіти, виразивши думку, що перед тим як передавати відповідні повноваження на місця, держава повинна знайти вирішення їх ефективного фінансування.

Зазначена зустріч відбулася у формі консультацій з асоціаціями для подальшого опрацювання та врахування їх позицій.


Вернуться назад