DataLife Engine > Пенсійний фонд інформує > Податок на пенсію скасовано

Податок на пенсію скасовано


22-06-2016, 14:26. Разместил: admin

  За цими ж ставками оподатковуються пенсії з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

  Натомість це не стосується пенсій, призначених учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" .

  Нагадаємо, чинна редакція Податкового кодексу передбачає, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, – у частині такого перевищення.

  Ставка такого податку сьогодні складає 15% бази оподаткування щодо перевищення суми пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, які отримуються платником податку.


Вернуться назад