DataLife Engine > --- > Юрій Мельник та Максим Ізбінський взяли участь у пленарному засіданні Хмельницької обласної ради

Юрій Мельник та Максим Ізбінський взяли участь у пленарному засіданні Хмельницької обласної ради


1-06-2016, 18:13. Разместил: admin

Також підтримали депутати свого колегу з фракції ВО «Батьківщина» Валерія Лєскова і прийняли Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо необхідності укладання договорів про розподіл повноважень між Кабінетом Міністрів України, обласними державними адміністраціями та обласними радами. Депутати вважають, що, незважаючи на окремі позитивні зрушення у процесі реформування місцевого самоврядування, система формування та виконання місцевих бюджетів діє за старими принципами. Адже до депутатського корпусу доводиться вже сформований та розподілений бюджет. Те саме відбувається і щодо розподілу субвенцій. Прикладом наслідків такого підходу є фінансова незабезпеченість на початку 2016 року закладів професійно-технічної освіти.

Депутати-аграрії Сергій Іващук та Олег Білявець занепокоєні з приводу оприлюдненого проекту Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік в аграрному секторі. Адже з 1 січня 2017 року буде остаточно скасований спеціальний режим ПДВ для аграрного сектору й усі виробники-аграрії перейдуть на загальну систему оподаткування. А це, на думку депутатів, може призвести до цілковитого знищення флагманського сегменту української економіки. Дане Звернення буде направлене до Президента України, Прем’єр-Міністра України і Голови Верховної Ради України.

За ініціативою депутата від фракції ВО «Свобода» Анатолія Панчука сьогодні було прийнято Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо скасування підняття ціни на газ для населення України. Адже уже з 1 травня поточного року єдина ціна на споживання газу для промисловості та населення становить 6879 гривень за тисячу кубічних метрів, а з липня 2016 року тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення підвищаться в середньому в країні на 75-90 відсотків. На думку депутатів, від зростання тарифів виграють лише власники приватних газорозподільних компаній та фактичні управителі державних кампаній, які знову збільшать свої надприбутки.

Депутат від фракції «Самопоміч» Вячеслав Антонюк ініціював, а його колеги на пленарному засіданні підтримали Звернення до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, прокуратури та управління Служби безпеки України в області щодо перевірки законності передачі земельних ділянок у приватну власність. Депутатів цікавлять 12 ділянок, які розташовані на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Гучними оваціями зустріли присутні на пленарному засіданні громадські активісти та добровольці прийняття Звернення про визнання учасників Антитерористичної операції (бійців добровольчих формувань «Айдар», Добровольчий український корпус «Правий сектор», «Українська добровольча армія», «Батальйон ОУН» та інших), які брали та продовжують брати безпосередню участь у проведенні антитерористичній операції на сході України. Дане Звернення депутати підтримали одноголосно та адресували його Президенту України, Прем’єр-Міністру України та Верховній Раді України. 

Юрій Мельник та Максим Ізбінський взяли участь у пленарному засіданні Хмельницької обласної радиЮрій Мельник та Максим Ізбінський взяли участь у пленарному засіданні Хмельницької обласної радиЮрій Мельник та Максим Ізбінський взяли участь у пленарному засіданні Хмельницької обласної ради
Хмельницької обласної ради


Вернуться назад