DataLife Engine > Сесія 5 > РІШЕННЯ № 3-5/2016 від 2 березня 2016 року

РІШЕННЯ № 3-5/2016 від 2 березня 2016 року


10-03-2016, 16:55. Разместил: admin

 

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

VІІ скликання

П’ята сесія

РІШЕННЯ

 

від 2 березня 2016 року                                                                     № 3-5/2016

м. Хмельницький

 

Про внесення змін до Регламенту

Хмельницької районної ради

 

  Відповідно до вимог Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», за погодженням із постійними комісіями районної ради, районна рада

 

  ВИРІШИЛА:

 1. Внести до  Регламенту Хмельницької районної ради (далі - Регламент), затвердженого рішенням районної ради від 25 листопада 2015 року № 8-1/2015, такі зміни:

1.1.Статтю 43 Регламенту доповнити абазом другим такого змісту:

«Після внесення депутатом власного підпису до реєстраційної відомості депутатів йому видаються іменні відомості результатів поіменного голосування (за формою що додається) у кількості, яка відповідає кількості питань внесених у порядок денний сесії. На кожне питання порядку денного депутату видається окрема відомість результатів голосування.»

1.2. Статтю 44 Регламенту після слів «рішенням шляхом відкритого» доповнити словом «поіменного».

1.3. Статтю 45 Регламенту після слів «обирається відкритим» доповнити словом «поіменним».

1.4. Статтю 54 Регламенту після слів «подає дані про результати»  доповнити словом «відкритого». 

1.5. Статтю 85 Регламенту після слів «приймається відкритим» доповнити словом «поіменним» . 

1.6. Статтю 51 Регламенту викласти в новій редакції:

«Стаття 51.

Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків обрання голови районної ради, заступника голови районної ради, звільнення їх з посади; прийняття рішення про недовіру голові районної державної адміністрації; внесення до Кабінету Міністрів України пропозицій щодо голови районної державної адміністрації, стосовно яких рішення приймаються таємним голосуванням.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На офіційному веб – сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань.

Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.»

1.7. Статтю 53 Регламенту викласти в новій редакції:

«Стаття 53.

Відкрите поіменне голосування проводиться депутатами шляхом підняття вверх руки чи посвідчення із одночасним особистим внесенням до відомості результатів поіменного голосування (за формою що додається) позначки T або R у відповідну графу «ЗА», «ПРОТИ», «УТРИМАВСЯ», «НЕ ВЗЯВ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ» та проставленням особистого підпису  у графі «Підпис» навпроти проекту рішення, яке було поставлено на голосування.

Внесення депутатом позначки до відомості результатів поіменного голосування здійснюється при поставленні на голосування відповідного проекту рішення для прийняття його в цілому з урахування прийнятих зауважень, пропозицій та поправок.

Голосування з приводу зауважень, пропозицій та поправок, внесених депутатами на пленарному засіданні районної ради під час обговорення проекту рішення, відбувається шляхом підняття вверх руки чи посвідчення без внесення жодних позначок до відомості результатів поіменного голосування.

Результати голосування з приводу зауважень, пропозицій та поправок до проекту рішення оголошуються головою лічильної комісії або уповноваженим на те членом комісії.

Після завершення голосування щодо відповідного проекту рішення, відомість результатів поіменного голосування підписується депутатом ради та надається лічильній комісії.

Підрахунок голосів здійснює обрана лічильна комісія.

Відомість результатів поіменного голосування до якої були внесені сторонні записи, позначки, яка була зіпсована депутатом в інший спосіб або депутат помилково проставив позначку не в тій графі голосування, особисто виправляється та підписується депутатом і надається лічильній комісії».

1.8. Статтю 52  Регламенту вважати такою, що втратила чинність.

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань антикорупційної діяльності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та зв’язку з засобами масової інформації.

 

        Голова ради                                                            Ю.Мельник

 

3.-pro-vnesennya-zmin-do-reglamentu.doc [59.5 Kb] (завантажень: 5)


Вернуться назад