DataLife Engine > --- > Районні урочистості «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»

Районні урочистості «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»


20-02-2016, 12:38. Разместил: admin
  Митрофорний протоієрей Свято-Преображенської церкви отець Віталій, брат Джордж з Чорноострівського костелу та отець Роман з Української Греко-католицької церква «Храм Святого Апостола Луки» провели поминальну панахиду. 
  Урочиста частина продовжилась в актовому залі Чорноострівського професійного аграрного ліцею. 
  У зв’язку з сумною датою – річницею загибелі Героїв Небесної Сотні до присутніх звернулася очільник району Леся Коменда. «У листопаді 2013 - лютому 2014 років вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості тодішньої влади і, водночас, відчайдушної боротьби простих українців за гідне майбутнє. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі», - зазначила голова адміністрації. Посадовець висловила впевненість у перемозі нашої держави у підступній війні. «Нам треба знищити в собі невіру, викинути із нашого життя обтяжливий тягар минулого. Усі ці проблеми ми здужаємо і Україна невдовзі розквітне», - наголосила Леся Мирославівна.
  До слова було запрошено також голову райради Юрія Мельника, голову Чорноострівської об’єднаної територіальної громади Михайла Дзіся. 
  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх борців за Україну. Під час заходу ведучі нагадали хронологію подій, що відбулись у Києві протягом листопада 2013 - лютого 2014 років, глядачам було продемонструвано документальні короткометражні стрічки про події, які відбувалися у часи Революції Гідності, слайди «Екранізація початку Майдану». Прозвучала тужлива пісня «Пливе Кача» у виконанні Ані Балан з села Осташки, художні номери продемонстрували учні Мар’янівської ЗОШ, вихованці районної музичної школи, працівники районного будинку культури. Також присутні мали можливість оглянути книжково-ілюстративну виставку «Небесній сотні шана і молитва» з фондів Хмельницької Центральної районної бібліотеки, яку організували працівники бібліотеки. Свій вірш «Пам’яті Небесної Сотні» продекламував житель Чорного Осрова, поет Петро Черватюк. По завершенню урочистостей відбувся перегляд документального фільму «Дебальцеве».

Вернуться назад