DataLife Engine > --- > Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації


29-01-2016, 09:58. Разместил: admin

  З першого питання щодо криміногенної ситуації в Хмельницькому районі за 2015 рік та дотримання конституційних прав і свобод громадян виступив заступник голови адміністрації Сергія Янчук. За словами посадовця, в районі забезпечено координацію заходів, спрямованих на виконання загальнодержавних і обласних програм у правоохоронній сфері. Проводиться моніторинг стану злочинності та корупції, а також  здійснюються спільні цільові заходи щодо профілактики правопорушень та усунення причин і умов, які сприяють їх вчиненню. Аналіз криміногенної ситуації за 12 місяців 2015 року свідчить про певні позитивні зміни у роботі з розкриття основних видів злочинів, посилилася протидія нелегальному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

  Протягом 12 місяців 2015 року по Хмельницькому району зареєстровано 5267 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події , тоді як в 2014 році  їх число складало 4579 заяв та повідомлень.

  Найбільшу питому вагу становлять злочини майнової спрямованості, проти власності особливо крадіжок, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин,  їх аналогів або прекурсорів, проти громадського порядку, безпеки руху.

  Крадіжка майна громадян набуває резонансного темпу,  так за  поточний  рік було  зареєстровано 162 фактів крадіжок з яких розкрито лише 56,  нерозкритими залишаються  106 крадіжок (відсоток розкриття складає 36,8%). Протягом 2015 року задокументовано 18 кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних речовин. Суттєва увага приділяється одному із таких пріоритетних напрямків профілактики підліткової злочинності.

  Також з цього питання інформував присутніх Микола Гаврілов – начальник Хмельницького районного відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області.

  Завершуючи розгляд першого питання, голова райдержадміністрації закликала до співпраці в боротьбі зі злочинністю голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, оскільки, як наголосила Леся Мирославівна, лише злагоджені дії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів можуть стабілізувати криміногенну ситуацію в районі.

  Про стан розроблення містобудівної документації на території Хмельницького району присутнім повідомив завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва адміністрації Руслан Ільчишин. Як зазначив посадовець, в Хмельницькому районі нараховується 58 населених пунктів, в яких розроблені чи є на стадії розроблення містобудівна документація місцевого рівня, що складає 74% з 78 населених пунктів, які розташовані на території району.  На разі триває активна робота щодо вжиття невідкладних заходів  для прискорення розроблення та оновлення містобудівної документації.

  В 2016 році  заплановано подати на розгляд сесії Хмельницької районної ради нову Програму по забезпеченню містобудівною документацією Хмельницького району на 2016-2017 роки, подати на розгляд містобудівній архітектурній раді при відділі містобудування та архітектури Хмельницької облдержадміністрації Схему планування території Хмельницького району, отримати експертний висновок Державної експертизи та затвердити Схему планування території Хмельницького району відповідно до Закону.

  Про діяльність служби у справах дітей адміністрації з виконання актів законодавства, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій доповіла головний спеціаліст служби у справах дітей адміністрації Інна Стаднік. Вона зазначила, що на обліку служби у справах дітей Хмельницької райдержадміністрації перебуває: 69 дітей, які опинилися  в складних життєвих обставинах та 131 дитина  – сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування (з них: 27 дітей-сиріт та 104 дитини, позбавленої батьківського піклування). В районі забезпечено пріоритет сімейних форм влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Найпоширенішою формою сімейного виховання є опіка та піклування із збереженням родинних зв’язків, в результаті чого 103 дитини даної категорії влаштовано під опіку (піклування), у прийомні сім’ї влаштовано 12 дітей, в дитячі будинки сімейного типу – 3 дітей. 8 дітей -  перебуває в інтернатних закладах на повному державному утриманні, 5 -  навчається в ПТУ.   Протягом  2015 року 18 дітей влаштовано під опіку (піклування) громадян, 1 дитину усиновлено, 2 дітей перебувають в ПТУ,  1 дитина перебуває в Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка». В районі функціонує 5 прийомних сімей, у яких виховується  9 дітей, позбавлених батьківського піклування.         

  Службою у справах дітей  здійснюється постійний контроль за умовами виховання та розвитку дітей, проводиться обстеження умов їх проживання, використання в повному обсязі та за призначенням державної соціальної допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, для забезпечення їх повноцінного харчування, утримання, виховання, розвитку та освіти тощо.

  З питанням щодо здійснення виконавчим комітетом Шумовецької сільської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади ознайомив заступник голови адміністрації Сергій Янчук. Роботу виконавчого комітету Шумовецької сільської ради визнали задовільною.

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Вернуться назад