DataLife Engine > Сесія 3 > РІШЕННЯ № 28-3/2015 від 23 грудня 2015 року

РІШЕННЯ № 28-3/2015 від 23 грудня 2015 року


12-01-2016, 09:40. Разместил: admin

 

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

VІІ скликання

Третя сесія

РІШЕННЯ

 

від  23 грудня 2015 року                                                          № 28-3/2015

м. Хмельницький


Про  оплату праці заступника голови районної ради


  Відповідно ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Встановлення надбавок, преміювання, виплату матеріальної допомоги заступнику голови районної ради проводити у порядку та розмірах, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» у межах затверджених видатків на оплату праці.

2. Встановити заступнику голови районної ради Ізбінському Максиму Івановичу надбавку за високі досягнення у праці або  виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.

3. Виплачувати заступнику голови районної ради Ізбінському Максиму Івановичу надбавку за вислугу років у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування з дня набуття права на підвищення.

4. Здійснювати щомісяця преміювання заступника голови районної ради Ізбінського Максима Івановича у розмірі 100 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час.

5. Надавати  матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань антикорупційної діяльності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та зв’язку з засобами масової інформації.

 

     Голова ради                                               Ю.Мельник


Вернуться назад