DataLife Engine > --- > Відбулося засідання третьої сесії Хмельницької районної ради

Відбулося засідання третьої сесії Хмельницької районної ради


24-12-2015, 10:30. Разместил: admin

  На порядок денний було винесено актуальні питання життєдіяльності району. Так, депутати прийняли районний бюджет на 2016 рік, а також ряд програм: програму соціального захисту та матеріальної підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2016-2017 роки; районну програму розвитку комунального підприємства «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району» на 2016-2019 роки; районну програму депутатський фонд на 2016-2017 роки; районну програму щодо організації відзначення проведення державних свят і масових заходів Хмельницькою районною державною адміністрацією та Хмельницькою районною радою на 2016-2017 роки; програму підтримки газети Хмельницької районної ради та Хмельницької райдержадміністрації «Прибузька зоря» «Місцеву інформацію – кожному жителю району» на 2016-2020 роки. Також передали заклади освіти із спільної власності територіальних громад району у власність Розсошанській сільській об’єднаній територіальній громаді, а заклади охорони здоров’я із спільної власності територіальних громад району передали у власність Чорноострівській, Лісовогринівецькій, Гвардійській та Розсошанській сільським об’єднаним територіальним громадам. Було ухвалено й рішення про укладення контракту з новим редактором газети «Прибузька зоря» Цимбалюком Михайлом Петровичем. Під час засідання було прийнято й ряд інших рішень.

  Також шляхом таємного голосування депутати обрали заступника голови Хмельницької райради. Ним став депутат районної ради Ізбінський Максим Іванович, член «Аграрної партії України». Він склав присягу на вірність громаді Хмельницького району та народу України.

Відбулося засідання третьої сесії Хмельницької районної радиВідбулося засідання третьої сесії Хмельницької районної ради

Вернуться назад