DataLife Engine > 11 сесія > РІШЕННЯ № 5-11/2012 від 23 травня 2012 року

РІШЕННЯ № 5-11/2012 від 23 травня 2012 року


10-04-2013, 16:03. Разместил: admin

 

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

VІ скликання

Одинадцята  сесія

РІШЕННЯ

 

від  23 травня 2012 року                                                        № 5-11/2012

м. Хмельницький

 

Про порядок відрахування районними

комунальними унітарними підприємствами

та їх об’єднаннями до загального фонду

районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)

 

 

Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок відрахування  районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу), що додається.

2. Керівникам районних комунальних унітарних підприємств забезпечити сплату до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

3. Хмельницькій міжрайонній податковій інспекції забезпечити здійснення контролю за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

4. Хмельницькій міжрайонній податковій інспекції інформувати фінансове управління райдержадміністрації щомісячно до 25 числа про обсяги надходження частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету на 1 число місяця, що настає за періодом, за який подається інформація, окремо в розрізі районних комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, бюджету та фінансів (О.Чемеринський).

 

  Голова ради                                               К.Андрійчук

 

risheennya-5.doc [44 Kb] (завантажень: 8)


Вернуться назад