DataLife Engine > ІІ.Повноваження ради > ІІ.Повноваження ради

ІІ.Повноваження ради


27-03-2013, 11:52. Разместил: admin

Стаття 12.

Повноваження ради визначаються статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами України.

Відносини ради з підприємствами, установами та організаціями, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Хмельницького району і перебувають в управлінні ради, будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності раді.

 

Стаття 13.

В межах своїх повноважень рада приймає нормативні та інші акти у формі рішень, які є обов’язковими до виконання всіма розташованими на території Хмельницького району органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають чи перебувають на території Хмельницького району.

 

Стаття 14.

З метою забезпечення здійснення радою наданих їй повноважень рада утворює виконавчий апарат, який за посадою очолює голова ради.

 

Стаття 15.

Для більш ефективного здійснення своїх повноважень, захисту прав та інтересів територіальних громад сіл, селищ району  рада може прийняти рішення про об’єднання в асоціації і інші форми добровільних об’єднань та про входження до відповідних міжнародних асоціацій, інших добровільних об’єднань органів місцевого самоврядування.


Вернуться назад