DataLife Engine > 15 сесія > Рішення № 8-15/2013 від 6 березня 2013 року

Рішення № 8-15/2013 від 6 березня 2013 року


26-03-2013, 12:00. Разместил: admin

 

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

VІ скликання

П’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

 

 

від  6 березня 2013 року                                                                 № 8-15/2013

м. Хмельницький

 

Про районну програму

"Депутатський фонд" на 2013-2015 роки

 

Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положенням про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги», затвердженого рішенням районної ради від 15 листопада 2012 року №24-13/2012

  

ВИРІШИЛА : 

1.     1.  Затвердити Програму "Депутатський фонд" на 2013-2015 роки (Програма додається).

2.     2.  Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів.

  

             Голова ради                                                                  К.Андрійчук

 

  

   Додаток до рішення

районної ради від

           06.03.2013р. № 8-15/2013

 

Районна програма

"Депутатський фонд" на 2013-2015 роки.

1.      Загальні положення.

Районна програма "Депутатський фонд", (надалі Програма), розроблена у відповідності до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", «Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги», затвердженого рішенням районної ради від 15 листопада 2012 року №24-13/2012. Прийняття Програми передбачає надати змогу кожному депутату підвищити ефективність депутатської діяльності та рівень оперативного вирішення проблем виборців, підтримувати тісніший зв’язок з виборцями та виконувати їх накази, доручення що випливають з потреб окремого виборця, відповідного виборчого округу та територіальної громади в цілому.

 2.      Мета програми:

 Метою Програми є оперативне та ефективне забезпечення активної участі депутатів районної ради в житті територіальної громади, діяльності ради, та виконання ними програмних зобов’язань перед виборцями і захисту інтересів виборців свого виборчого округу.                              .
Прийняття Програми передбачає надати змогу кожному депутату підвищити ефективність депутатської діяльності та рівень оперативного вирішення проблем виборців, підтримувати тісніший зв’язок з виборцями та виконувати їх накази, доручення що випливають з потреб окремого виборця, відповідного виборчого округу та територіальної громади в цілому, а саме:

·       Надання матеріальної допомоги соціально незахищеним жителям району;

·       Надання матеріальної допомоги на стаціонарне лікування та санаторне оздоровлення;

·     Надання можливості депутатам районної ради безпосередньо вирішувати соціально-побутові проблеми      виборців району;

·       Ліквідація в окремих випадках наслідків надзвичайних ситуацій та запобігання їм;

 

3. Фінансування програми:

Фінансування видатків Програми передбачається з районного бюджету і здійснюється через Хмельницьку районну раду за рішенням тимчасової комісії Хмельницької районної ради з питань депутатського фонду на підставі розпорядження голови районної ради. Загальна сума коштів Програми становить 300,0 тис. грн. (100,0 тис.грн. щорічно).

 

4. Порядок виділення коштів:

Розгляд заяв про надання допомоги здійснює тимчасова комісія Хмельницької районної ради з питань депутатського фонду на підставі подання депутата районної ради. На основі розпорядження голови районної ради бухгалтерія районної ради здійснює фінансування.

Для виділення коштів згідно Програми до подання депутата районної ради додаються такі документи:

- копія паспорта громадянина України (сторінки, де вказано прізвище, імя, по батькові, дата народження, серія і номер паспорта, коли і ким він виданий, місце реєстрації);

- ідентифікаційний номер громадянина;

- медична довідка чи її копія, завірена печаткою закладу, який її надав, або акт обстеження житлово-побутових умов проживання, акт про пожежу тощо;

- довідка про склад сім’ї;

- довідка про доходи заявника та повнолітніх членів його сім’ї за останні шість місяців (про заробітну плату, стипендію, пенсію тощо).

У поданні депутата зазначається напрям використання коштів, їх розмір, перелік фізичних осіб, яким передбачається надання коштів, обґрунтування щодо їх використання.

Матеріальна допомога одній і тій же особі може надаватися 1 раз на рік.

 

5. Контроль

Контроль за використанням коштів Програми здійснює постійна комісія з питань економічної політики, бюджету і фінансів.

 

            Голова ради                                                          К.Андрійчук


Вернуться назад